Внутрішня деревина

Внутрішня деревина
 
Дерев'яна обшивка стін, стелі, підвіконники, вікна, двері, стіни, меблі та ін.
Дерев'яні елементи даного типу є,найчастіше,прикрасою наших будинків та квартир.Тому,ми повинні надати особливу увагу вибору засобів для їх забарвлення та захисту.щоб полегшити здійснення вибору,ми представляємо 6 ідеальних способів рішень,відповідно до Ваших смаків і потреб.
 
Варто пам'ятати,що деревина, яка піддається впливу біокорозії(підвищеній вологості) чи атакам комах,що живуть в деревині,потрібно якомога раніше додатково захистити за допомогою  Пенетрін-глибокопроникний грунт,що захищатиме деревину від появи пліснявих,домових грибків та синяви,а також від комах-технічних шкідників деревини.
 
Рішення 1
Якщо ми  не хочемо змінювати колір деревини,то можемо застосувати один з представлених лаків.
 
Альтаксин лак для деревини для внутрішніх робіт. - Стійкий лак, ефективно захищає деревину та деревоподібні матеріали від вологи, води і забруднень. Ідеально підходить для дерев'яних елементів, які використовуються в середині житлових будинків та споруд громадського користування. Наявний у безбарвних варіантах: блиск і півмат.
 
Якщо деревина піддається дії ультрафіолетових променів,рекомендуємо: 
Альтаксин лак для деревини для зовнішніх робіт- Наявний у безбарвних варіантах: блиск і півмат.
 
Рішення 2
Якщо ми хочемо надати колір деревині і підкреслити її структуру,то ми повинні вибрати одне з наступних рішень.
 
Альтаксин Q восковий-благородний лакобейц- Натуральний бджолиний віск, що міститься в Альтаксин Q восковий ефективно підвищує стійкість захищеної деревини. Завдяки найсучаснішим прозорим пігментам чудово підкреслює структуру деревини і забезпечує виняткові естетичні ефекти. Препарат потрібно наносити на шліфовану деревину. Якщо лакобейц застосовується відповідно до рекомендацій (дуже тонкий шар), то не утворює плівки, не лущиться. Наявний у 8 варіантах кольорів.
 
Як альтернативу цьому продукту, можемо застосувати: 

Альтаксин Q лакобейц- Наявний у 8 варіантах кольорів.

Альтаксин Q олія для деревини- Суміш натуральних олій найвищої якості.Завдяки вмісту тунгової олії ефективно захищає деревину від води,вологи та бруду. Препарат глибоко проникає в структуру деревини. Ідеально підходить для захисту і оздоблення вітчизняних та екзотичних порід деревини. Наявний у 5 варіантах кольорів.
 
Рішення 3
Altax швидковисихаючі лак, лакобейц та емаль на водній основі це ідеальні засоби для фарбування дерев'яних меблів, вікон, дверей та інших дерев'яних поверхонь.
Відповідають європейським нормам безпеки, безпечні для дітей, можна ними покривати дерев'ні іграшки, дитячі меблі та ін.
Наявні у різних кольорах. 
 
Дерев'яні підлоги
Якою повинна бути підлога в нашій оселі? Звичайно, гарною, витривалою та стійкою до вологи та різного роду забруднень. Це вимагає від нас постійної опіки і догляду за допомогою спеціалізованих засобів, створених з цією метою. Рекомендуємо рішення для підлоги, виготовленої з вітчизняної та екзотичної деревини.
 
У місцях,що піддаються впливу біокорозії (підвищена вологість) чи атакам, комах-технічних шкідників деревини, потрібно попередньо застосувати глибокопроникний грунт Пенетрін.
 
Рішення 1
 
Альтаксин олія для деревини
 
Суміш високоякісних натуральних олій, до складу якої входить тунгова олія, захищає дерев'яні підлоги від вологи та забруднень. Завдяки своїм оздоблювальним властивостям підкреслює натуральну структуру деревини. Ідеально підходить для захисту і оздоблення вітчизняної, твердої та екзотичної деревини. Альтаксин олія повинна наноситись на шліфовану деревину.
 
Рішення 2
 
Лак для підлоги Альтакс
 
Переваги акрилового лаку для підлоги Альтакс.
  • висока міцність + стійкість до механічних пошкоджень = довготривалий захист дерев'яних підлогових поверхонь, які часто експлуатуються;
  • швидко висихає, завдяки чому можна наносити 3 шари за 1 день;
  • запах, що не дратує, робить процес лакування легким і прємним, а подальшу експлуатацію не обтяжливою для користувачів;
  • НОВИНКА! лак в кольорових версіях - змінює колір підлоги вже після нанесення 1 шару;
  • висока продуктивність - 18 м2/л.