Зовнішня деревина

Зовнішня деревина

ДЕРЕВИНА, ЯКА ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ НАЗОВНІ.
Часто деревина, яка використовується назовні, є нашою візитною карткою. Тому вона повинна бути не тільки гарною, а й стійкою, щоб служила нам на довгі роки. На жаль часто деревина піддається впливу біокорозії (цвіль і домові грибки, комахи-шкідники), а також атмосферним факторам (дощ, волога, ультрафіолетове випромінювання). Ми можемо захистити деревину від цих загроз лише за допомогою спеціалізованих засобів.
 
Представляємо декілька рішень, щоб кожен мав можливість вибрати ідеальне рішення для себе та свого оточення.
 
КРОК 1
Для максимального підвищення ефективності захисту ми можемо загрунтувати деревину біозахисною рідиною, що просочується і не залишає потоків.
Рекомондуємо два засоби, які ідеально підходять для цього:
 
Penetrin (Пенетрін) - розчинна, глибокопроникна просочувальна рідина, що не вимивається. Вона захистить деревину від цвілевих і домових грибків, синяви та комах-шкідників. Препарат наноситься на деревину за допомогою пензлика. Забороняється розпилювати рідину! Захист деревини з використанням даного засобу є надзвичайно ефективний і довготривалий.
 
Boramon C30 (Борамон С30 концентрат) - препарат на водяній основі, що не вимивається, для захисту деревини від цвілевих, домових грибків та комах-шкідників. В якості засобу, що володіє потужними властивостями для знищення грибків, ми можемо застосовувати його на вже заражених елементах. Препарат представлено у безбарвному варіанті, та з контрольним пігментом. Препарат можна наносити пензлем, за допомогою розпилювання або занурення. Перед виконанням наступних дій потрібно зачекати мінімум 24 год., щоб дерево добре висохло і просочувальна рідина закріпилась.
 

КРОК 2

Після виконання попереднього захисту, на дерев'яні елементи можна наносити оздоблювальні засоби. Представляємо кілька, рекомендованих нами, рішень.

 

Altaxin лак для зовнішніх робіт з УФ фільтром - завдяки новітньому УФ фільтру найвищого класу захищає деревину від опромінення, що викликає її потемніння. Завдяки цьому препарату, ми можемо зберегти натуральний колір захищеної поверхні. Еластичність лаку та стійкість до змін об'єму деревини в різні пори року,запобігає тріщинам та лущенню. Наявний у безбарвному варіанті: блиск і напівмат.

Altaxin восковий - благородний бейц, що містить природний бджолиний віск, виготовлений із застосуванням нанотехнологій ефективно підвищують стійкість захищеної деревини. Завдяки найсучаснішим прозорим пігментам чудово підкреслює структуру дерева і забезпечує виняткові естетичні ефекти. Препарат потрібно наносити на відшліфоване дерево. Якщо препарат застосовується відповідно до рекомендацій (дуже тонкий шар), то не утворює плівки яка лущиться. Можна наносити також на тверді породи деревини (наприклад дуб, бук, акація). Наявні 8 варіантів кольору.

 
Altaxin імпрегнант - просочувальна рідина, створена на основі нанотехнологій, препарат високого класу, що захистить нашу деревину від біокорозії та атмосферних явищ (у кольорі також від УФ випромінювання, що обезбарвлює). Оскільки містить напівпрозорі пігменти, ідеально підходить до нешліфованої та шліфованої деревини. Додатковою перевагою імпрегнанту є те, що правильно нанесена рідина (тонким шаром) не утворює плівки, що на практиці значно полегшує відновлення захисту - деревину достатньо лише пофарбувати знову.
 
Altaxin олія для деревини - суміш високоякісних натуральних олій. Завдяки вмісту тунгової олії препарат тривало й ефективно захищає поверхню від води, вологи та бруду. Завдяки своїм винятковим оздоблювальним властивостям чудово підкреслює натуральну структуру дерева. Ідеально підходить для захисту і оздоблення вітчизняної, твердої та екзотичної деревини. Препарат є кінцевою обробкою поверхні. Наявні 5 варіантів кольору.
 
 
ПІДЛОГИ, ПЛАТФОРМИ, МІСТКИ, ТЕРАСИ І ІН.
Дерев'яні поверхні цього типу піддаються впливу біокорозії та сильній і довготривалій дії атмосферних опадів, а також значним механічним навантаженням (стирання).
Найкращим рішенням в цьому випадку є застосування грунтуючого препарату Penetrin (Пенетрін), а потім Altaxin олія для деревини, яка стійка до стирання, та надасть поверхні остаточного декоративного вигляду.
 
 
ПАРКАНИ, ГОСП.ПРИМІЩЕННЯ, ПАЛІСАДИ, ТА ІН.
Садову деревину та інші елементи, які виготовлені із струганої деревини, нову та таку що вже експлуатується (можливо навіть посіріла під дією атмосферних опадів та ультрафіолетового випромінювання), рекомендуємо покрити Altax імпрегнантом для садової деревини.
Одноразове нанесення та швидке висихання препарату (1-2 години) дозволить заощадити час та закінчити роботу протягом одного дня. Продукт пропонується в 5 найбільш популярних кольорах.