протигрибковий засіб BORAMON

Каталожний номер 5710-0.55710-15710-5
Вага
Виробник Altax
Короткий опис:
Спеціальний, простий в застосуванні антисептичний засіб для знищення домових і пліснявих грибків, які з'являються на стіні, штукатурці, малярських поверхнях, деревині.
131.06 грн / шт
158.66 грн / шт
433.15 грн / шт

Повний опис
Застосування
Стіни, штукатурка, малярські поверхні, дерев'ні елементи, в середині та зовні приміщень. Місця застосування - це так звані "мокрі" приміщення (санвузли, пральні, кухні, ванні кімнати, автомийки, басейни, виробничі приміщення). 
 
  • перед початком робіт по знищенню грибків рекомендується усунути причину їх появи, наприклад, відсутність достатньої гідроізоляції чи ефективної вентиляції;
  • нанести за допомогою пензлика або розпилювача, два-три рази з інтервалом в кілька годин, у мінімальній кількості: на стіни, штукатурку чи малярське покриття - щонайменше 0,8 літра на 1 м.кв; на деревину - щонайменше 0,4 літра на 1 м.кв.;
  • через 24 години, за допомогою щітки і чистої води очистити з поверхні рештки грибка (не використовувати миючі засоби).
При застосуванні відповідно до рекомендацій виробника, BORAMON протигрибковий безпечно знищить плісняві і домові грибки та підвищить стійкість очищених поверхонь проти їх дії.
 
Властивості
  • знищує плісняві і домові грибки та надає стійкості проти їх дії;
  • містить біоцид найновішого покоління, що дозволяє отримати найвищу біологічну ефективність;
  • не містить важких металів та хлору, не забруднює атмосферу;

 

Механізм дії протигрибкового засобу BORAMON, який викликає загибель грибків, пов'язаний з абсорбцією активних речовин негативно зарядженою клітинною оболонкою мікроорганізмів, що є причиною денатурації та розпаду її структури. Препарат проникає в середину клітини і руйнує внутрішні клітинні органоїди мікроорганізмів.


Фасування

   
    

    
 
 500 мл 
біля 0,6м²
стіни, штукатурки чи малярського покриття, або біля 1,2м²
деревини
 
 
1 л
     біля 1,25м²
стіни, штукатурки чи малярського покриття, або біля 2,5м²
деревини5 л
     біля 6,25м²
стіни, штукатурки чи малярського покриття, або біля 12,5м²
деревини