Захист і декорація деревини

Захист і декорація деревини
 
Дерев'яна обшивка стін, стелі, підвіконники, вікна, двері, стіни, меблі та ін.
Дерев'яні елементи даного типу є, найчастіше, прикрасою наших будинків та квартир. Тому, ми повинні приділити особливу увагу вибору засобів для їх забарвлення та захисту.
Варто пам'ятати, що деревина, яка піддається впливу біокорозії (підвищеній вологості) чи атакам комах-шкідників, що живуть в деревині, потрібно якомога раніше додатково захистити за допомогою грунту, який має біоцидні та інсектицидні властивості, що захищатиме деревину від появи пліснявих, домових грибків та синяви, а також від комах-технічних шкідників деревини.
 
Якщо деревина піддається дії ультрафіолетових променів, рекомендуємо лакобейц, що містить натуральний бджолиний віск, який завдяки найсучаснішим прозорим пігментам чудово підкреслює структуру деревини і забезпечує виняткові естетичні ефекти.
 
Як альтернативу цьому продукту, можемо застосувати олію для деревини, з вмістом олії тунгового дерева, ефективно захищає деревину від вологи, бруду та УФ. Препарат глибоко проникає в структуру деревини. Ідеально підходить для захисту і оздоблення вітчизняних та екзотичних порід деревини.

Дерев'яні підлоги
Якою повинна бути підлога в нашій оселі? Звичайно, гарною, витривалою та стійкою до вологи та різного роду забруднень. Це вимагає від нас постійної опіки і догляду за допомогою спеціалізованих засобів, створених з цією метою.
Суміш високоякісних натуральних олій, до складу якої входить тунгова олія, захищає дерев'яні підлоги від вологи та забруднень. Завдяки своїм оздоблювальним властивостям підкреслює натуральну структуру деревини. Ідеально підходить для захисту і оздоблення вітчизняної, твердої та екзотичної деревини.