Конструкційна деревина

Конструкційна деревина
 
ДАХОВІ ТА КАРКАСНІ ДЕРЕВ'ЯНІ КОНСТРУКЦІЇ
Попередньо незахищена конструкційна деревина піддається дії цвілевих, домових грибків та комах-технічних шкідників.Усі ці чинники негативно впливають на міцність та надійність дерев'яних конструкцій. Крім того, токсини, що виділяють грибки шкідливо діють на дихальну систему людини. Пропонуємо рішення для уникнення даних проблем.

Рішення 1

Boramon C30 (Борамон С30 концентрат) - водний, невимивний препарат на основі цинку, що призначений для захисту деревини від появи цвілевих, домових грибків та комах-технічних шкідників. Борамон С30 можна ефективно застосовувати на вже заражених дерев'яних елементах. Препарат наявний в безбарвному варіанті та з зеленим контрольним пігментом. Наноситься на деревину пензлем, а також за допомогою розпилення або окунання. 
 
Рішення 2 

Penetrin грунтуючий препарат- глибокопроникна просочувальна рідина, на основі розчинника, що не вимивається. Вона захистить деревину від  появи домових та цвілевих грибків, а також комах-технічних шкідників. Препарат наноситься на дерев'яні поверхні за допомогою пензля. Забороняється розпилювати! Захист деревини з використанням даного препарату надзвичайно ефективний і довготривалий.