Вирішення проблем

Вирішення проблем
 
 
ЯК ПОЗБУТИСЬ КОМАХ-ШКІДНИКІВ ЯКІ Є В ДЕРЕВИНІ
Комахи, що живуть в деревині, утворюють в ній комірки, які значно зменшують міцність конструкційних елементів, або ж призводять до їх руйнування. Ці шкідники є також "небажаними гостями" в меблях, дверях, вікнах і т.д. Щоб знищити їх і захистити нашу деревину від їх повторної появи рекомендуємо застосувати препарат Hylotox Q.
 
Hylotox Q (Хілотокс)спеціалізований глибокопроникний препарат, на основі розчинників, що ефективно знищує комах в деревині. Засіб Hylotox Q додатково захищає дерев'яні вироби від повторної появи комах-технічних шкідників.
 
ЯК ЗНИЩИТИ ДОМОВІ ТА ЦВІЛЕВІ ГРИБКИ НА ДЕРЕВИНІ ТА ІНШИХ ПОВЕРХНЯХ.
Наявні в нашому середовищі цвілеві та домові грибки дуже шкідливі для людини. Їхні токсини негативно впливають на дихальну систему, викликаючи різного роду захворювання.Тому дуже важливо ретельно знищити їх за допомогою препарату Boramon протигрибковий.
 
Boramon (Борамон) протигрибковий- cпеціалізований, безпечний для людини (без хлору), препарат для знищення цвілевих та домових грибків на деревині, мурах, штукатурках, малярських поверхнях та ін.
 
ЯК ОЧИСТИТИ ПОВЕРХНЮ ВІД МОХУ, ВОДОРОСТЕЙ І ЛИШАЙНИКІВ
Для ефективної профілактики і знищення моху, водоростей і лишайників на дерев'яних, керамічних, мінеральних, бітумних та ін. поверхнях потрібно застосовувати препарат Algat.
 
Algat (Альгат)вузькоспеціалізований препарат на основі амонієвої солі, що ефективно сприяє відмиранню моху та лишайників. На оброблених поверхнях значно повільніше відновлюється шкідлива флора.
 
ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ ПРОБЛЕМ
 
Деревина, що піддається впливу біокорозії, повинна бути попередньо оброблена грунтувальними засобами. Важливо, щоб вибраний препарат був простий у користуванні і максимально ефективний.
 
Penetrin (Пенетрін)глибокопроникаючий грунт (на основі розчинника), що не вимивається. Захистить деревину від цвілевих і домових грибків, грибків синяви та комах-технічних шкідників. Препарат наноситься за допомогою пензлика. Не розпилювати! Захист деревини з використанням даного засобу надзвичайно ефективний і довготривалий.
 
Boramon C30 (Борамон С30) концентрат- водний препарат, що не вимивається, призначений для захисту деревини від появи цвілевих і домових грибків, а також комах-технічних шкідників. Ефективно бореться з шкідливою флорою на вже заражених поверхнях. Препарат можна наносити пензлем, розпилюванням або окунанням. Після виконання обробки, засіб повинен закріпитись в деревині протягом 24 годин.
Hylotox Q (Хілотокс) - спеціалізований глибокопроникний препарат, що створює несприятливе середовище для появи личинок комах-шкідників.
 
Algat (Альгат) - вузькоспеціалізований препарат, який значно сповільнює появу шкідливої флори (моху, водоростей, лишайників), на оброблених поверхнях.