Вогнебіозахист ТМ РІАЛ

Каталожний номер 7701-25

Колір:

Безбарвний
Вага
Виробник ТМ РІАЛ
Короткий опис: Вогнебіозахист - багатофункційний імпрегнант призначений для обробки дерев’яних поверхонь, що знаходяться всередині приміщень: несучих дерев’яних конструкцій, стін, дахових дерев’яних елементів, з метою їх захисту від вогню та біокорозії.
2670 грн / шт

Повний опис
Характеристика
Вогнебіозахист - це гранули біло-жовтого кольору, що являються сумішшю неорганічних солей, з невеликим додатком органічних солей, що мають біозахисний ефект. Цей препарат призначений для захисту деревини від вогню, домових та пліснявих грибків, а також комах – технічних шкідників деревини. Дерев’яні вироби, захищені Вогнебіозахистом, не підтримують горіння запобігаючи його поширенню. Для імпрегнування застосовують водний розчин препарату.
На деревину, що попередньо оброблена препаратом Вогнебіозахист, можна наносити декораційні засоби на основі органічних розчинників. Ні в якому разі не можна застосовувати водорозчинні декоративні засоби.
Застосування
Вогнебіозахист призначений для обробки дерев’яних поверхонь, що знаходяться всередині приміщень: несучих дерев’яних конструкцій, стін, дахових дерев’яних елементів. У випадку застосування Вогнебіозахисту в приміщеннях з підвищеною вологістю на оброблених поверхнях можлива поява висолів, що є природним явищем і не вимагає їх усунення. Оброблена поверхня може використовуватися назовні, але без контакту з грунтом. Атмосферні опади можуть привести до вимивання препарату.
Вогнебіозахист може бути використаний у будинках, а також в приміщеннях для зберігання харчових продуктів, але оброблені поверхні не можуть безпосередньо дотикатись до харчових продуктів.
При застосуванні відповідно до рекомендацій виробника, багатофункційний імпрегнант Вогнебіозахист ефективно захистить деревину від вогню, домових та пліснявих грибків, а також від комах-шкідників, на весь термін експлуатації деревини. Механічне пошкодження імпрегнованої поверхні вимагає повторного використання препарату.
 
Приготування розчину
Вогнебіозахист потрібно застосовувати як 30% водний розчин: 1кг препарату на 2,3 літри води. Гранули повинні повністю розчинитись у воді (рекомендована температура води – біля 50оС.)
Деревина призначена для імпрегнування повинна бути очищена, не покрита лаками та фарбами. Імпрегнація може бути неефективна, якщо деревина була попередньо оброблена гідрофобізаторами. Деревина повинна бути повітряно-суха. Після імпрегнування потрібно повторно висушити деревину в добре вентильованому приміщенні.
Імпрегнування
Способи: пензлем або розпиленням.Розчин наноситься на поверхню деревини за допомогою пензля, валика або розпиленням. Наносити кілька разів аж до повного поглинання препарату деревиною. За допомогою цих способів імпрегнується деревина, яка вже є змонтована. Для елементів конструкцій, що ще не є змонтовані – використовують метод занурення.Спосіб: занурення – «холодна ванна».Дерев’яні елементи занурюються в 30% водний розчин. Орієнтовний час імпрегнування соснових неструганих виробів у 30% розчині при температурі 200С подані в таблиці:

 Вид виробу

 Час в годинах

 Дошка до 2 см

 1,5

 Кругляк до 5 см

 6,0

 Кругляк до 10 см

 18,0

 Кругляк до 10-12 см

 36,0


Імпрегнування препаратом Вогнебіозахист може бути виконане і в спеціалізованих пристроях (автоклавах.) Вогнебіозахист не закріплюється в деревині і при довготривалому впливі атмосферних опадів може вимиватися. Природним процесом є розтріскування деревини, тому в тих місцях потрібно повторно провести імпрегнування.
Розхід
    Поверхневе імпрегнування - 200г препарату на 1м.кв деревини.
Фасування

 

 

 

 


          


         
 
 
 
 
25 кг
      на 125 м²